Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Úterý 26 srpna 2014 2.20
Hledáte útulný malý byt s balkonem situovaný ve středu města Brna, zařízený či nezařízený na minimálně 1 rok?
Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk s balkonem, který se nachází ve staré zástavbě cihlovým domů v blízkosti hlavního nádraží na ulici Mlýnská.
Byt o CP 20m2 se nachází ve 4.NP/4 cihlového domu bez výtahu.
V bytě samostatný pokoj, sprchový kout + WC. Byt je možno pronajmout jak zařízený (kuchyňská linka, vařič, lednice, pračka, mikrovlnná trouba, skříň, lůžko, televize, stůl), tak bez zařízení.
Vytápění bytu lokálním plynovým topidlem s dobrou výhřevností.
Měsíční nájemné činí 5.500,-Kč + služby a energie dle skutečné spotřeby (cca 1.000,-Kč/měs.).
Vratná kauce ve výši 5.500,-Kč
Byt je velmi dobře dostupný – pěšky cca 3 minuty k hlavnímu vlakovému nádraží a do centra Brna, 5 minut k autobusovému nádraží Zvonařka. Parkování je možné před domem.
V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu: m.mackova@credoreal.cz
Cena: 5 500,00 Kč
Nabízíme Vám k pronájmu kompletně zařízený byt o velikosti 1+1 ve velmi klidné lokalitě Brno – Jundrov, na ulici Dubová.
Byt o CP 32m2 se nachází v 6. patře/8 panelového domu po revitalizaci (zateplení, nový výtah). Z bytu je nádherný výhled na Brno.
Jedná se o dispozičně hezký a světlý byt v udržovaném standardu. V bytě zděné jádro, vývod na pračku, koupelna s vanou.
Měsíční nájemné činí 7.000,-Kč + 3.000,-Kč záloha na služby.
K bytu je možno pronajmout garáž za 2.000,-Kč/měs.
Volný od září 2014.
Nemovitost se nachází v klidné lokalitě, která Vám nabízí bezprostřední kontakt s přírodou a s veškerou občanskou vybaveností, MHD spojení před domem.
Cena: 7 000,00 Kč
Nabízíme Vám k pronájmu krásný mezonetový byt o velikosti 2+kk ve velmi atraktivní a vyhledávané lokalitě Brno – Masarykova čtvrť, na ulici Roubalova.
Jedná se o cihlový byt o CP 78m2, který se nachází ve 2. patře rodinné vily se samostatným vstupem.
Byt je nově zrekonstruovaný, s reprezentativními obloukovými okny a dřevěným vřetenovým vnitřním schodištěm.
Vybavení bytu zahrnuje novou kuchyňskou linkou s varnou deskou, sporákem a lednicí, jinak je byt nevybavený. Koupelna se sprchovým koutem a WC dohromady. V bytě je také prostorná komora, která slouží k ukládání věci.
Měsíční nájemné činí 12.900,-Kč + 2.000,-Kč záloha na služby vč. energií a internetu.
byt je volný od 1. srpna. Majitelé preferují dlouhodobý pronájem.
Cena: 12 900,00 Kč
Nabízíme Vám k pronájmu byt v OV 3+kk v klidné lokalitě Brno – Černovice, na ulici Elišky Krásnohorské.
Slunný, prostorný byt o CP 78m2, se nachází ve 4. patře (podkroví) cihlového domu bez výtahu. Jedná se o novou půdní vestavbu na cihlovém domě po celkové rekonstrukci, kolaudace v roce 2005.
Dispozice bytu: obývací pokoj společný s jídelnou a kuchyní o celkové ploše 38m2, ložnice 16m2, druhý pokoj 8m2, prostorná koupelna, samostatné WC. K bytu náleží sklad se vstupem z chodby.
Vybavení bytu: Byt se nabízí plně vybavený, nábytek na míru. Kuchyňská linka s multifunkční troubou, plynovou varnou deskou a digestoří, kombinovaná chladnička s mrazákem, myčka, mikrovlnka. Dále jídelní stůl + 4 židle. V obývacím pokoji nábytková stěna, knihovna, rozkládací sedačka a konferenční stolek. Koupelna s vanou, automatickou pračkou a skříní. V ložnici vestavěné skříně se zrcadly, 2x postel a pracovní stůl, ve druhém pokoji postel a nábytková sestava. V předsíni se nachází šatní skříň s botníkem.
V bytě vlastní topení a ohřev vody kombinovaným kotlem umístěným v koupelně, k dispozici kabelová televize a internet.
Pronájem je vhodný pro rodinu nebo 2 – 3 osoby. Možnost dlouhodobého pronájmu, maji.500,-Kč + záloha na služby 3.000,-Kč.
Volný dle dohody.
Cena: 12 500,00 Kč
Nabízíme Vám k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 v lokalitě Brno – Štýřice, na ulici Pšeník.
Byt o CP 56m2 se nachází ve 2. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklepní kóje. V přízemí dále k dispozici kočárkárna.
Dispozice bytu: pokoje o výměře 15,5m2, 9m2 a 12m2 (obývací pokoj je průchozí, další dva pokoje jsou neprůchozí).
Byt se nabízí částečně zařízen (psací stůl, skříně, prakticky řešené vestavěné skříně, kuchyňská linka, lednice, mikrovlnná trouba, jídelní stůl, židle, starší TV, zánovní pračka LG - nutné vidět.
V bytě sádrokartonové jádro, plastová okna, na podlaze dlažba a parkety, přípojka kabelové televize a internetu od UPC.
Před domem dostatek parkovacích míst.
Měsíční nájemné činí 9.800,-Kč + 4.000,-Kč inkaso.
Vratná kauce ve výši dvojnásobku měsíčního nájmu.
Při rychlém jednání možná sleva!
Cena: 9 800,00 Kč
Nabízíme Vám k pronájmu zařízený byt o velikosti 2+1 s balkonem v klidné lokalitě Brno – Juliánov, na ulici Došlíkova.
Byt o CP 59,34m2 se nachází ve 2.NP cihlového domu postaveného v roce 1964, s okny do zahrady.
Dispozice bytu: předsíň 3,17m2, dva samostatné pokoje o výměře 13,74m2 a 17,66m2, obývací prostor s kuchyňským koutem 17,10m2, samostatné WC 1,04m2, koupelna s vanou 4,43m2 a balkon 2,20m2.
Vytápění je ústřední (plynová kotelna v domě), ohřev teplé vody plynovou karmou.
Byt je kompletně zařízený pro 4 osoby. V kuchyni je kuchyňská linka, sporák, lednička a nádobí.
Měsíční nájemné činí 7.800,-Kč + záloha na služby spojené s nájmem 2.800,-Kč (4 osoby cca vytápění 1.900,-Kč, vodné a stočné 650,-Kč, osvětlení a úklid spol. prostor 250,-Kč), tj. celkem měsíčně 10.600,-Kč. Náklady na elektrickou energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli.
Smlouva bude uzavřena na dobu určitou (jeden rok) s možností prodloužení doby nájmu.
Možnost přihlášení k trvalému bydliště po uplynutí 1 roku doby nájmu.
Vratná kauce ve výši 10.600,-Kč.
Cena: 7 800,00 Kč
Nabízíme Vám k pronájmu krásně zařízený byt 1+1 v centru města Brna, na ulici Bayerova.
Jedná se monolokál o CP cca 30m2 určený pro dvě osoby, umístěný v přízemí dvorní části nájemního domu.
Dispozice bytu se skládá z obytného prostoru s kuchyňským koutem, malé manželské pos.
Prohlídky bytu po domluvě.
Cena: 10 500,00 Kč
Nabízíme Vám k pronájmu velmi hezký, tichý byt o velikosti 3+1 s terasou v blízkosti centra města, v lokalitě Brno – Štýřice, na ulici Vídeňská.
Novostavba luxusně zařízeného bytu o CP 61m2, který se nachází ve 2. podlaží cihlového domu s výtahem.
V bytě kuchyňská linka na zakázku včetně vestavěných spotřebičů (chladnička, mikrovlnná trouba, myčka, indukční deska) a kuchyňského nádobí, koupelna s pračkou a sušičkou. Dále TV 125 cm, ložního prádla, venkovní žaluzie, atd.
Možnost garážového stání v objektu, výtahem přímo k bytu.
Okna a terasa jsou situovány do dvorního traktu s parkem pouze pro obyva.900,-Kč + 3.000,-Kč služby a energie.
Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Volný ihned.
Cena: 15 900,00 Kč