3+kk Brno Líšeň Horníkova

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.18
Pronájem bytu Brno, Líšeň – krásný byt 3+kk Horníkova Pronájem bytu Brno, Líšeň, ulice Horníkova – pěkné a klidné prostředí s výbornou dostupností do centra.
Jedná se o novostavbu bytu velikosti 3+kk o celkové ploše 80 m2, dva balkony, umístěný ve 3. patře/4 cihlového domu s výtahem.
Bytová jednotka se nabízí kompletně zařízená - kuchyňská linka včetně spotřebičů (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, základní nádobí), jídelní stůl a 4 židle, rozkládací sedací souprava, konferenční stolek, skříně, vestavěné skříně, psací stůl, komody, 3 pos, 20, 9, KK 12 m2, koupelna s vanou i se sprchovým koutem, pračka, WC s umyvadlem samostatně.
Možnost připojení internetu a kabelové televize, topení ústřední.
V ceně nájmu garážové stání v domě.
MHD v blízkosti domu, veškerá občanská vybavenost v okolí.
Pronájem je vhodný pro max. 3 osoby, zvířata po dohodě.
Ihned k nastěhování.
Cena: 13 000,00 Kč

1+1 Brno Stránice Bohuslava Martinů

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.18
Pronájem bytu Brno, Stránice - byt s terasou 1+1 Bohuslava Martinů Pronájem bytu Brno, Stránice, ulice Bohuslava Martinů - vyhledávaná a klidná lokalita s výbornou dostupností do centra.
Jedná se o byt po rekonstrukci s výhledem na celé Brno velikosti 1+1 o celkové ploše 39 m2 s terasou 5,6 m2, umístěný ve 4. patře/4 cihlového domu po GO s výtahem.
Bytová jednotka se nabízí nezařízená, pouze kuchyňská linka a sporák, lednice, šatní vestavěné skříně – po dohodě lze doplnit nábytkem.
Dispozice - samostatné neprůchozí pokoje velikosti 20, 9 m2, spíž, koupelna s vanou a pračkou, WC samostatně.
Možnost připojení internetu a kabelové televize, topení ústřední, okna plastová.
Parkování před domem, k dispozici sklep 4 m2.
MHD v blízkosti domu, veškerá občanská vybavenost v okolí.
Pronájem je vhodný pro max. 2 osoby.
K nastěhování od 12/2013.
Cena: 10 000,00 Kč

1+kk Brno Kohoutovice Pavlovská

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.18
Pronájem bytu Brno, Kohoutovice - atypický byt s krbem 1+kk Pavlovská Pronájem bytu Brno, Kohoutovice, ulice Pavlovská - velice žádaná a klidná lokalita s výbornou dostupností do centra.
Jedná se o nový atypický byt velikosti 1+kk o celkové ploše 48 m2, umístěný v 1. PP/6 panelového domu po GO bez výtahu.
Bytová jednotka se nabízí nezařízená a má samostatný vchod z ulice.
V bytě se nachází osvětlený vestavěný krb s kamennou stěnou, videotelefon, zabezpečovací zařízení.
Koupelna s osvětleným masážním sprchovým koutem, WC samostatně.
Možnost připojení internetu a kabelové televize, topení ústřední.
Parkování před domem.
MHD v blízkosti domu, veškerá občanská vybavenost v okolí.
Pronájem je vhodný pro max. 2 osoby.
Ihned k nastěhování.
Cena: 10 000,00 Kč

1+1 Brno Zábrdovice Spolková

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.17
Pronájem bytu Brno, Zábrdovice - byt 1+1 Spolková Pronájem bytu Brno, Zábrdovice, ulice Spolková v lokalitě s výbornou dostupností do centra.
Jedná se o slunný byt po částečné rekonstrukci velikosti 1+1 o celkové ploše 33 m2, umístěný ve 2. patře/2 cihlového domu bez výtahu.
Bytová jednotka se nabízí kompletně zařízená - kuchyňská linka včetně spotřebičů (vařič, lednice, digestoř, pračka), jídelní stůl, dvě židle, dvě skříně, sedací souprava, psací stůl, postel, TV.
Dispozice – kuchyně průchozí s pokojem, koupelna se sprchovým koutem, bojler, samostatné WC.
Možnost připojení internetu a kabelové televize. Topení – přímotop.
Parkování před domem.
MHD v blízkosti domu, veškerá občanská vybavenost v okolí.
Pronájem je vhodný pro max. 2 osoby, nedoporučujeme pro majitele zvířat.
Ihned k nastěhování.
Cena: 6 000,00 Kč

Pronájem, Byt 3+kk, 64 m2, Obřany

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.06
Pronájem bytu 3+kk 64 m2 v polyfunkčním objektu s recepcí, kde se kromě bytů nacházejí také kanceláře a další obchodní prostory, školka i restaurace a oblíbené wellness studio s 10 % bonusovým programem pro místní rezidenty. Některé byty mohou být variabilně propojeny. Byt je nadstandardně vybaven - designové dveře a kliky, moderní koupelna, zakázková kuchyňská linka vybavená indukční deskou a horkovzdušnou troubou s grilem, rozvody pro kabelovou TV a internet (UPC) v každém pokoji, příprava pro vestavné skříně, vlastní měřiče spotřeby elektřiny a vody. Teplou vodu si reguluje nájemce sám programovatelným termostatem, topení (centrální plynová kotelna) bude přepočítáváno na vytápěnou plochu. Celý objekt je stavěn moderní technologií s důrazem na nízkou energetickou náročnost provozu. Cena: 11 200,00 Kč

Pronájem, Byt 3+kk, 67 m2, Obřany

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.06
Pronájem bytu 3+kk 67 m2 v polyfunkčním objektu s recepcí, kde se kromě bytů nacházejí také kanceláře a další obchodní prostory, školka i restaurace a oblíbené wellness studio s 10 % bonusovým programem pro místní rezidenty. Některé byty mohou být variabilně propojeny. Byt je nadstandardně vybaven - designové dveře a kliky, moderní koupelna, zakázková kuchyňská linka vybavená indukční deskou a horkovzdušnou troubou s grilem, rozvody pro kabelovou TV a internet (UPC) v každém pokoji, příprava pro vestavné skříně, vlastní měřiče spotřeby elektřiny a vody. Teplou vodu si reguluje nájemce sám programovatelným termostatem, topení (centrální plynová kotelna) bude přepočítáváno na vytápěnou plochu. Celý objekt je stavěn moderní technologií s důrazem na nízkou energetickou náročnost provozu. Cena: 11 200,00 Kč

Pronájem, Byt 2+kk, 51 m2, Obřany

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.06
Pronájem bytu 2+kk 51 m2 v polyfunkčním objektu s recepcí, kde se kromě bytů nacházejí také kanceláře a další obchodní prostory, školka i restaurace a oblíbené wellness studio s 10 % bonusovým programem pro místní rezidenty. Některé byty mohou být variabilně propojeny. Byt je nadstandardně vybaven - designové dveře a kliky, moderní koupelna, zakázková kuchyňská linka vybavená indukční deskou a horkovzdušnou troubou s grilem, rozvody pro kabelovou TV a internet (UPC) v každém pokoji, příprava pro vestavné skříně, vlastní měřiče spotřeby elektřiny a vody. Teplou vodu si reguluje nájemce sám programovatelným termostatem, topení (centrální plynová kotelna) bude přepočítáváno na vytápěnou plochu. Celý objekt je stavěn moderní technologií s důrazem na nízkou energetickou náročnost provozu. Cena: 8 800,00 Kč

Pronájem, Byt 2+kk, 49 m2, Obřany

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.06
Pronájem bytu 2+kk 49 m2 v polyfunkčním objektu s recepcí, kde se kromě bytů nacházejí také kanceláře a další obchodní prostory, školka i restaurace a oblíbené wellness studio s 10 % bonusovým programem pro místní rezidenty. Některé byty mohou být variabilně propojeny. Byt je nadstandardně vybaven - designové dveře a kliky, moderní koupelna, zakázková kuchyňská linka vybavená indukční deskou a horkovzdušnou troubou s grilem, rozvody pro kabelovou TV a internet (UPC) v každém pokoji, příprava pro vestavné skříně, vlastní měřiče spotřeby elektřiny a vody. Teplou vodu si reguluje nájemce sám programovatelným termostatem, topení (centrální plynová kotelna) bude přepočítáváno na vytápěnou plochu. Celý objekt je stavěn moderní technologií s důrazem na nízkou energetickou náročnost provozu. Cena: 8 300,00 Kč

Pronájem, Byt 2+kk, 54 m2, Obřany

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 4.05
Pronájem bytu 2+kk 58 m2 v polyfunkčním objektu s recepcí, kde se kromě bytů nacházejí také kanceláře a další obchodní prostory, školka i restaurace a oblíbené wellness studio s 10 % bonusovým programem pro místní rezidenty. Některé byty mohou být variabilně propojeny. Byt je nadstandardně vybaven - designové dveře a kliky, moderní koupelna, zakázková kuchyňská linka vybavená indukční deskou a horkovzdušnou troubou s grilem, rozvody pro kabelovou TV a internet (UPC) v každém pokoji, příprava pro vestavné skříně, vlastní měřiče spotřeby elektřiny a vody. Teplou vodu si reguluje nájemce sám programovatelným termostatem, topení (centrální plynová kotelna) bude přepočítáváno na vytápěnou plochu. Celý objekt je stavěn moderní technologií s důrazem na nízkou energetickou náročnost provozu. Cena: 9 200,00 Kč

Prodej domu se zahradou a garáží, CP 373 m2, Brno Slatina

Zdroj: Digireality.cz Jihomoravský kraj - Brno-město - | Čtvrtek 31 října 2013 3.59
Prodej dvoupatrového, řadového, rodinného domu se zahradou a garáží v Brně Slatině.
V přízemí domu se nachází vstupní hala s průchodem do zahrady, kouplena s vanou, WC a dvěma umývadly. Dále vstup do garáže a pracovny.
V prvním patře je velký obývací pokoj, který odděluje dřevěná okrasná příčka od jídelny, dále samostatná kuchyň a konferenční kout vedle schodiště.
Druhé patro tvočí tři samostané pokoje a koupelna se sprchovým koutem a WC.
V prvním a druhém patře jsou prostorné balkóny s výhledem do zahrady.
Zahradu tvoří přední část s posezením a grilem, v zadní části je okrasná část se vzroslými stromy.
Dům prošel rekonstrukcí v roce 2009, kdy bylo provedeno zateplení domu, nová fasáda, výměna oken i úpravy interiéru. Cena: 5 800 000,00 Kč
Další stránka »